Очищувач повітря ZENET XJ-3800

 • Артикул:
  UA/3800
 • Дизайнерський очищувач-іонізатор повітря зі зручним керуванням та лаконічним функціоналом. Здатний до 100% очистити та освіжити простір у вітальні, спальні, масажному салоні, офісі, робочому кабінеті, торговому залі. Забирає з повітряного потоку мікроби, бактерії та пил.

  Повітря є звичною середовищем нашого проживання, без якого наше життя неможливе. Щодня ми пропускаємо через свої легені до 25 кг повітря у спокійному стані та в 8 разів більше під час активної фізичної діяльності. Але деколи ми не замислюємося про те, що поглинаємо з повітря шкідливі речовини.

  Хоча ми вже звикли уважно ставитися до того, що ми їмо і п'ємо, але склад повітря в приміщенні залишається практично поза межами нашого контролю. Повітря в будь-якому приміщенні містить вірусні та бактеріальні інфекції, алергени (частки пилового кліща, квітковий пилок, волоски і лусочки шкіри свійських тварин та людини). В результаті роботи електроприладів у повітрі порушується природний, створений самою природою, рівень іонізації (насиченість повітря легкими позитивними і негативними аероіонами).

  Адже людина за мільйони років існування на Землі звик до зовсім іншого повітрю – чистому, свіжому, благоухающему повітрям лісів і полів. На щастя, тепер дихати повітрям, що не поступається природному, ми можемо і вдома, і на роботі. Чистий, здоровий, природний повітря зможуть забезпечити очисники-іонізатори повітря XJ 3800.

  Очисники-іонізатори повітря XJ 3800 працюють за принципом коронного розряду. Такий розряд виникає при подачі високого різнополярного напруги (15-25 кВ) на коронирующие електроди (струни або пилкоподібні пластини) і осаджувальних пластини. Під дією неоднорідного електричного поля, що виникає між коронирующими і осадительными електродами, повітря рухається через прилад. Це явище отримало назву «іонний вітер». При цьому аерозольні частки розміром від 0,01 до 100 мкм (домашній пил, пилок рослин, продукти життєдіяльності домашніх тварин і кліщів) отримують заряд і осідають на протилежно заряджених пластинах. Під дією коронного розряду повітря збагачується легкими аероіонами і озоном.

  Таким образом, воздух движется через прибор и очищается без использования вентилятора и каких-либо движущихся элементов. За счет этого очистители воздуха XJ 3800 надежны, компактны и практически бесшумны. Все загрязнения с пластин периодически смываются водой – никаких сменных фильтров покупать нет необходимости. Также очистители  воздуха XJ 3800 замечательно справляются с табачным дымом и другими неприятными запахами. Установив такой прибор у себя в доме, вы сразу ощутите, насколько редкими стали респираторные заболевания в вашей семье и как изменится качество воздуха в доме.

  Обслуговується площа 50 кв. м.

  Особливості очисника повітря:

  • наявність датчика контролю чистоти повітря;
  • очищення повітря до 99%;
  • наявність фільтрів: НЕРА-фільтр, електростатичний, вугільний;
  • вбудована УФ лампа;
  • таймер і пульт дистанційного керування.
  Виробник ZENET
  Выход ионов і1×106/cm3
  Дисплей Да
  Индикатор работы 12 месяцев
  Количество активного кислорода 0.05 промилле
  Країна виготовлення Германия
  Площадь обслуживание 25 кв. м
  Потребляемая мощность, Вт 80 Вт
  Принцип работы под действием отрицательных ионов содержащиеся в воздухе загрязнители, притягиваются к электропроводящей пластине пылеуловителя, находящейся внутри корпуса очистителя и налипают на пылесборники.Для очистки пылеуловителя просто поверните ручку пылеуловителя и выньте его, нет никакой необходимости в замене фильтрующего материала.
  Пульт дистанционного управления Нет
  Розмір (ВхШхГ) 35х22х12,6
  Тип живлення Сеть 220 В
  Уровень очистки до 96%
  Гарантія 12

  Ще не було питань.